o platformie.

poznaj wspaniałe chwile pełne aktywnego wypoczynku!

O nas.

Platformę easybike.pl zbudowaliśmy dla Ciebie, po to, abyś mogła/mógł z łatwością planować wspaniałe chwile pełne aktywnego wypoczynku w wyjątkowych miejscach. Dajemy Ci pełen przekrój wiedzy o najlepszych w Polsce miejscach do jazdy na rowerze, jak również narzędzie do rezerwowania najnowocześniejszego sprzętu rowerów elektrycznych, klasycznych i innego sprzętu.

Nasi partnerzy dysponują sprawdzonym sprzętem do różnych zastosowań, dzięki nam możesz ich z łatwością zlokalizować i zarezerwować u nich odpowiedni dla siebie rower w wybranym terminie . Wystarczy, że spróbujesz jeden raz, a jesteśmy pewni, że będziesz wracać!

Z nami możesz też zorganizować wycieczkę rowerową dla siebie i swoich znajomych ekipy lub dla pracowników swojej firmy – sprawdź ofertę dla grup.

Jazda na rowerze jeszcze nigdy nie była tak przyjemna,
a sprzęt jeszcze nigdy nie uzupełniał ludzkich braków w
stopniu w jakim czynią to rowery elektryczne!

– Ile razy rezygnowałaś/łeś z jazdy z uwagi na męczące lub wręcz niemożliwe podjazdy?
– Ile razy, po wielokilomentrowej wycieczce, nie miałaś/łeś siły wrócić do miejsca startu?

Z e-bike’iem ciemne strony tego sportu odchodzą w zapomnienie.
Zostaje czysta przyjemność!

współpraca z specialized.

Naszym partnerem w projekcie budowy platformy jest znana amerykańska marka Specialized, która od ponad 40 lat kształtuje rozwój wielu dyscyplin rowerowych na całym świecie.

 
Rowery elektryczne Specialized wyróżniają się na rynku swoim designem oraz zastosowaną technologią – dzięki unikatowym silnikom niemieckiej marki Brose odpowiedzialnej między innymi za układy wspomagania i silniki elektryczne w samochodach Audi, e-bikes Specialized są wyjątkowo łatwe  w obsłudze i mocne.

Chcesz wypróbować rowery innych marek?

Nasi partnerzy dysponują szeroką flotą, z której możesz korzystać również za pośrednictwem naszej platformy.

Specialized logo